PRVAK HRVATSKE U KARTINGU ZA 2013-U GODINU U KLASI MINI 50 JE LEON ZELENKO

U klasi 1 prva dva mjesta su naša :D .

U obje utrke Leon osvaja prvo mjesto, dok Fran osvaja druga mjesta.

U klasi 2 imamo dva predstavnika, ali i dva bodovanja (NOPH i PH). U tim klasama imali smo dva predstavnika Leo Srđenović (ukupno gledano u obje klase ukupno drugo mjesto - prva utrka 2 mjesto, druga utrka 3 mjesto). Luka Vuk ukupno gledano u HOPH 15 mjesto, a u PH 14 mjesto

U klasi 4 za nas vozi Miljenko Antolić koji je u ukupnom plasmanu zauzeo 11 mjesto.

U možda najvažnijoj vožnji sezone klase 50 najuspješniji je bio Leon Zelenko. Iz treninga u trening poboljšavao je svoja vremena i zasluženo pobjedio u ovoj klasi.

U istoj klasi Fran Kranjec imao je i bolje vrijeme kruga od Leona, ali je u konačnici bio na četvrtom mjestu.

Leo Srđenović (R2 Gazela Free) je tokom vikenda imao problema, a u utrci je kod letećeg strarta prerano krenuo i zbog toga zaradio u konačnici 10 sekundi kazne. Iako je utrku završio kao prvi (s više od pet sekundi) prednosti, ovu utrku nije završio na postolju (četvrto mjesto).

Sony Jurić - peto mjesto (R2 Gazela Free)

Ivo Matić - drugo mjesto.

U poslijepodnevnim satima održan je trening koji je dobro došao kao priprema Sony-u za utrku koja će biti u Ptuju. I braća Hladnić su provozali svoje pile, a posebno je bio zanimljiv TOMOS.

Ima slika i videa u Galeriji

09.06.2013. u Virovitici se održava karting natjecanje "10. Nagrada Virovitice '13" koje se boduje u NOPH, PH i KUP.

Treninzi započinju od 9:30, a prve utrke od 13:30.